Otse pealehele
0

Jõulukingi ideed: 3-7-aastased lapsed

Christmas Gift Guide: 3-7-Year-Old Kids

Mida kinkida ühele tõelisele avastajale ja seiklejale? Meil on nii palju ideid! Eelkooliiga on põnev vanus, sest laps paneb end sellel ajal tõeliselt proovile ja on võimeline iga päev midagi uut õppima. Ka mängud muutuvad keerulisemaks ja fantaasia lendab kõrgemale kui kunagi varem. Seetõttu on eriti oluline, et ruum ja lapse asjad sellist raketikiirusel arengut väikelapsest koolilapseni võimalikult palju toetaks.

Panime kokku listi 10-st tootest, millega ei saa alt minna. Need on kingitused, mis lubavad lapsel oma piire avastada, mängida ja lõputult lugusid jutustada!

1. Babyluv Studio Võlurulli komplekt

Sadade perede poolt armastatud võlurull on ideaalne lõuend pisikesele kunstnikule! Veega joonistatud pilt haihtub rullilt justkui võluväega, luues taas ruumi uutele kunstiteostele.

2. Studio Noos personaliseeritud MIDI-seljakott

Tõeliselt äge nimeline seljakott pisikesele seiklejale! Imepehmest kangast seljakott sobib ideaalselt lapse esimeseks seljakotiks mahutades kõik lapse jaoks tähtsad asjad.

3. Raamat "Kuidas ma joonistan loomi"

Selle raamatu abil õpib iga kunstihuviline kiiresti oma lemmik loomi joonistama. Lihtsad juhised ja 35 looma - niimoodi saavad tõelised kunstnikud kõigist, kes raamatu kätte võtavad!

4. Egmont Toys seenelamp

Imeilus seenelamp, mis avab lastetoas terve unistuste maailma! Öövalgusti pehme valgus aitab pisikestel mõnusalt magama jääda ning päevasel ajal mõjub vahva ja maagilise dekoratiivesemena.

5. Maileg hiired

Mailegi hiirekeste ajatu maailm on täidetud imeilusate aksessuaaride ja dekoratsioonidega, mis pakuvad pikkadeks aastateks rõõmu ja silmailu kogu perele ja sõpradele!

6. Olli Ella Dinkum Dogs - Honey

Koer Honey on ühe pisikese koeraarmastaja tõeline unistuste täitumine! Koerake liigutab pead, istub ja lamab nagu ühele koerale kohane. Laps saab koeraga jalutamas käia ja harjutada kellegi teise eest hoolitsemist, omada ja olla ise imeline sõber.

7. Konges Sløjd nukuvanker

See imeilus vintage stiilis nukuvanker on miniatuurne variant vankrist, kus laps võibolla kunagi ise oma beebipõlve veetis. Väga oodatud kingitus lapsele, kes armastab oma nukukeste eest hoolitseda.

8. Crayon Rocks sojavahast kriidid

Ergonoomilise kujuga erksavärvilised kriidid annavad lastele võimaluse luua tõeliselt uhkeid kauni tekstuuriga kunstiteoseid. Ühtlasi nii arengule kasulik kui lapsele põnev kingitus!

9. Mrs.Ertha puidust tasakaalukivid

Need puidust tasakaalukivid on meie valikus kindlasti üks ilusamaid ja aegumatumaid kingitusi. Tasakaalutornide ladumisest leiavad rõõmu, rahu ja tasakaalu nii lapsed kui nende vanemad.

10. BABAI puidust kiik

Kiikumine on üks meeldejäävamaid tegevusi lapsepõlvest! Babai naturaalsest puidust kiik pole mitte lihtsalt ilus ja stiilne, vaid seda on lihtne ka kõikjale kaasa võtta ja paigaldada - see mahub isegi seljakotti!

 

Suurema valiku 3-7-aastastele lastele sobivaid kingitusi leiad meie jõulukingituste kategooriast. Kui vajad kingituse valimisel abi, kirjuta meile või külasta meie stuudipoodi Põhjala tehases!

Täname, et meiega ühendust võtsite! Võtame teiega varsti tagasi. Täname tellimast Aitäh! Anname teile teada, kui see on saadaval! Maksimaalne üksuste arv on juba lisatud Ainult üks toode on jäänud ostukorvi lisada Ostukorvi lisamiseks on jäänud ainult [num_items] kaupa