Skip to main content
0

Kingiideed: 3-7-aastased lapsed

Perfect gifts for children, 3-7 years old kids

Mida kinkida ühele tõelisele avastajale ja seiklejale? Meil on nii palju ideid! Eelkooliiga on põnev vanus, sest laps paneb end sellel ajal tõeliselt proovile ja on võimeline iga päev midagi uut õppima. Ka mängud muutuvad keerulisemaks ja fantaasia lendab kõrgemale kui kunagi varem. Seetõttu on eriti oluline, et ruum ja lapse asjad sellist raketikiirusel arengut väikelapsest koolilapseni võimalikult palju toetaks.

Panime kokku listi 10-st tootest, millega ei saa alt minna. Need on kingitused, mis lubavad lapsel oma piire avastada, mängida ja lõputult lugusid jutustada!

Babyluv Studio võlurull koos pintsliga

1. Babyluv Studio Võlurulli komplekt

Sadade perede poolt armastatud võlurull on ideaalne lõuend pisikesele kunstnikule! Veega joonistatud pilt haihtub rullilt justkui võluväega, luues taas ruumi uutele kunstiteostele.

Studio Noos nimeline personaliseeritud seljakott

2. Studio Noos personaliseeritud seljakott

Tõeliselt äge nimeline seljakott pisikesele seiklejale! Imepehmest kangast seljakott sobib ideaalselt lapse esimeseks seljakotiks mahutades kõik lapse jaoks tähtsad asjad.

Raamat "Kuidas ma joonistan loomi"

3. Raamat "Kuidas ma joonistan loomi"

Selle raamatu abil õpib iga kunstihuviline kiiresti oma lemmik loomi joonistama. Lihtsad juhised ja 35 looma - niimoodi saavad tõelised kunstnikud kõigist, kes raamatu kätte võtavad!

Egmont Toys seenelamp lastetuppa

4. Egmont Toys seenelamp

Imeilus seenelamp, mis avab lastetoas terve unistuste maailma! Öövalgusti pehme valgus aitab pisikestel mõnusalt magama jääda ning päevasel ajal mõjub vahva ja maagilise dekoratiivesemena.

Maileg hiired

5. Maileg hiired

Mailegi hiirekeste ajatu maailm on täidetud imeilusate aksessuaaride ja dekoratsioonidega, mis pakuvad pikkadeks aastateks rõõmu ja silmailu kogu perele ja sõpradele!

Grapat puidust komplektid, avatud mäng

6. Grapat puidust mängukomplektid

Grapat on loonud hulga toredaid mängukomplekte, mis lasevad lapsel tõeliselt särada. Grapati käsitsi valmistatud puidust mänguasjad ja kujukesed lubavad lapsel loominguliselt mängida, eksperimenteerida ja avastada.

Konges Slojd nukuvanker

7. Konges Sløjd nukuvanker

See imeilus vintage stiilis nukuvanker on miniatuurne variant vankrist, kus laps võibolla kunagi ise oma beebipõlve veetis. Väga oodatud kingitus lapsele, kes armastab oma nukukeste eest hoolitseda.

Crayon Rocks sojavahast kriidid

8. Crayon Rocks sojavahast kriidid

Ergonoomilise kujuga erksavärvilised kriidid annavad lastele võimaluse luua tõeliselt uhkeid kauni tekstuuriga kunstiteoseid. Ühtlasi nii arengule kasulik kui lapsele põnev kingitus!

Mrs.Ertha puidust tasakaalukivid

9. Mrs.Ertha puidust tasakaalukivid

Need puidust tasakaalukivid on meie valikus kindlasti üks ilusamaid ja aegumatumaid kingitusi. Tasakaalutornide ladumisest leiavad rõõmu, rahu ja tasakaalu nii lapsed kui nende vanemad.

Babai puidust kiik

10. BABAI puidust kiik

Kiikumine on üks meeldejäävamaid tegevusi lapsepõlvest! Babai naturaalsest puidust kiik pole mitte lihtsalt ilus ja stiilne, vaid seda on lihtne ka kõikjale kaasa võtta ja paigaldada - see mahub isegi seljakotti!

 

Suurema valiku 3-7-aastastele lastele sobivaid kingitusi leiad meie jõulukingituste kategooriast. Kui vajad kingituse valimisel abi, kirjuta meile või külasta meie stuudipoodi Põhjala tehases!

Thanks for contacting us! We'll get back to you shortly. Thanks for subscribing Thanks! We will notify you when it becomes available! Maksimaalne üksuste arv on juba lisatud There is only one item left to add to the cart There are only [num_items] items left to add to the cart