Otse pealehele
0

Jõulukingi ideed: 1-3-aastased väikelapsed

Christmas Gift Guide: 1-3-Year-Old Toddlers

Väikelastele on kõige lihtsam rõõmu teha - kõik on nende jaoks uus ja siiralt huvitav. Kui otsid aga kingitust, mis pakuks neile huvi pikemaks ajaks ja samal ajal aitaks ka selles vanuses olulisi oskusi arendada, muutub valik natuke keerulisemaks. Tuleme Sulle appi! Babyluvi oleme teadlikult valinud tooted, mis lisaks lapsele rõõmu ja ilu pakkumisele ka tema arengut toetavad. Vaatame mõned neist koos üle!

1. Konges Sløjd käimistugi

Suurepärane abiline pisikesele, kes alles käimist õpib ja tore mängukaaslane juba iseseisvalt ringi jooksvale lapsele. Stiilne käru on väga praktiline ja sobib ideaalselt ka mänguasjade hoiustamiseks!

2. BIBS Wobbly ladumistorn

Ladumistorn on üks tõeliselt mitmefunktsionaalne mängukaaslane, millel on lõputud kasutusvõimalused nii liivas kui vees – piirid seab vaid kujutlusvõime, mida pisikestel on teadagi palju!

3. Konges Sløjd nukukäru

Nukukäru, mis on nii ilus ja stiilne, et tahaks seda isegi kasutada! Ajatu disainiga käru pakub rõõmu rollimängudeks nii tüdrukutele kui poistele.

4. Raamat "Anni ja Sassuga unemaale"

Aeg on reisida Unistustemaale! Tõelisest sõprusest rääkivast raamatust saab kiiresti lapse lemmik raamat, mida koos ema ja isaga enne magama jäämist ikka ja jälle avastada.

5. Charlie Crane MILO mängumatid

Need ägedad MILO pehmed mängumatid on samal ajal ägedad mängukaaslased kui ka dekoratiivsed elemendid lastetuppa. Kaarekesi saab kasutada nii istumisalusena kui ka näiteks onni või tunneli ehitamiseks!

6. Olli Ella Cozy Dinkum nukk

Dinkum nukud on üliarmsad kaisukad, kes magavad magusasti oma soojades karvastes ülikondades - see teeb neist ideaalse magamamineku kaaslase igale lapsele!

7. Montessori puidust kast müntidega

Teate, kui põnev on vaadata, kuidas väike laps kujundeid august läbi püüab saada - kui ei õnnestu, läheb endast välja, kui õnnestub, proovib aina uuesti ja uuesti! Kindlasti üks arendavamaid kingivalikuid lapsele, kes juba haarata oskab.

8. Wobbel 360 tasakaalulaud

Kaasaaegse disainiga minimalistlik tasakaalulaud, mis on kasulik ja põnev igale lapsele. See arendab tasakaalu, kreatiivsust, soodustab vaba mängimist ja mis peamine - see pakub põnevust aastateks!

9. Baghera tõukeauto Rider Snow White

Päris oma vintage auto Sinu pisikesele sõbrale! Lisaks absoluutselt vaimustavale väljanägemisele arendab see ka lapse motoorseid oskusted ja tasakaalu - laps õpib tõukeautoga kiiresti, kuidas edasi liikuda ja manööverdada.

10. That's Mine mängutunnel

Superlahe mänguasi lastele, mis on ühtlasi ka ilus dekoratsioon lastetuppa! Üksi või sõpradega mängides - rõõmukilked on garanteeritud!

 

Suurema valiku väikelastele sobivaid kingitusi leiad meie jõulukingituste kategooriast. Kui vajad kingituse valimisel abi, kirjuta meile või külasta meie stuudipoodi Põhjala tehases!

Täname, et meiega ühendust võtsite! Võtame teiega varsti tagasi. Täname tellimast Aitäh! Anname teile teada, kui see on saadaval! Maksimaalne üksuste arv on juba lisatud Ainult üks toode on jäänud ostukorvi lisada Ostukorvi lisamiseks on jäänud ainult [num_items] kaupa