Tellimine

Kui kiiresti mu tellimus täidetakse?

Anname endast parima, et sinu tellimus täita 1-2 tööpäeva jooksul. Kampaaniaperioodidel palume arvestada veidi pikema tarneajaga. Eeltellimise ja eritoodete kohta on tarneinfo välja toodud toote juures.

Kas Babyluvil on füüsiline pood ostlemiseks?

Jah! Tallinnas, Põhjala tehases, asub meie esinduspood, mis on avatud E-R 10:00-18:00; L 10:00-16:00. Esinduspoes asub smuutikohvik Kompott koos diivaninurgaga ning mitu mängunurka lastele mängimiseks. Meil on beebisõbralik tualettruum ning ka neljajalgsed sõbrad on teretulnud. Ootame sind külla aadressil Marati 5.

Kas ma saan tasuda arvega?

Arve saamiseks palun pöördu meie klienditoe poole hello@babyluv.ee

Saatmine, tagastamine & vahetus

Kas te tarnite üle maailma?

Jah, tarnime tellimusi enamus riikidesse üle maailma. Saatmiskulud arvutatakse kassalehel. Meie logistikapartnerid on FedEx ja DPD. Pane tähele, et mõningad suured esemed ei ole osadesse piirkondadesse saatmiseks saadaval.

Kas ma saan oma tellimusele ise järele tulla?

Kui soovid tellimusele ise järele tulla, vali tarneviisiks "Tulen ise järgi" ning tellimus väljastatakse sulle meie laost aadressil Värvi 5, Tallinn. Oota enne ära "Sinu tellimus on valmis järeletulemiseks" e-mail.

Kas ma saan oma tellimuse tagastada?

Babyluvi e-poes kehtib 30-päevane tagastamisõigus, personaliseeritud tooteid ei ole võimalik tagastada. Vaata siit täpsemaid tagastamistingimusi.

Kas tagastatud tooted vahetatakse ümber?

Meil kehtib 30-päevane tagastamisõigus tellimuse kättesaamise päevast, seega saad ebasobiva toote tagastada ning soovitud tootele saad teha uue tellimuse. Esemed tuleb tagastada kasutamata seisus ja originaalpakendis koos siltidega. Loe siit rohkem tagastamise kohta.

Kinkekaardid

Kas Babyluv pakub kinkekaarte?

On küll! Meil on valikus nii e-kinkekaart ja paberkinkekaart. E-kinkekaart saadetakse sinu või kingisaaja e-maili peale koheselt, paberformaadis kinkekaarti on võimalik tellida pakiautomaati või kulleriga ilusas disainitud ümbrikus.

Kas ma pean kogu kinkekaarti summa korraga ära kasutama?

Ei pea, kinkekaarti saad kasutada nii kaua kuni krediiti jagub e-poes või esinduspoes omale meelepärases summas. Kinekaardi kehtivus on 1 aasta alates vormistamise kuupäevast.

Ei leidnud siit vastust küsimusele, mida otsisid?