Otse pealehele
0

Anname koos unistuste täitumisele hoogu juurde

Together we are making the children's dreams come true

Meil on suurim hea meel anda teada, et alustasime koostööd fondiga Minu Unistuste Päev.  

SA Heategevusfond Minu Unistuste Päev viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, et pakkuda lastele ja nende peredele emotsionaalset tuge, mis on oluline osa raviprotsessi tervikus.

Babyluvi üks asutajatest, Carina Vantsi, on fondi kunagine vabatahtlik. Just läbi isikliku kogemuse ja võimaluse lähedalt näha, kui palju väärtust lapsed ja nende pered projektis osaledes päriselt saavad, inspireeris Carinat looma ka Babyluvi klientidele võimaluse aidata laste unistuste täitmisele kaasa.

Kuidas saad sina panustada?

E-poes ostukorvi tasudes vali endale meelepärane % ostusummast, mida soovid annetada.
Põhjala tehases asuvas stuudiopoes shopates poeta toetus kassa juures olevasse annetuskasti.

Aasta lõpus loeme toetuse kokku ning Babyluv teeb annetuse Minu Unistuste Päevale, et saaksime ellu viia mõne raskelt või krooniliselt haige lapse unistuse.

Aitäh, et annate koos meiega unistuste täitumisele hoogu juurde! See väike heategu võib tähendada ühe pisikese lapse ja tema pere jaoks tervet maailma.

 

Algne allikas: Ametlik pressiteade
Täname, et meiega ühendust võtsite! Võtame teiega varsti tagasi. Täname tellimast Aitäh! Anname teile teada, kui see on saadaval! Maksimaalne üksuste arv on juba lisatud Ainult üks toode on jäänud ostukorvi lisada Ostukorvi lisamiseks on jäänud ainult [num_items] kaupa