Usume, et nüüdseks on pea iga värske lapsevanem Bibse kas näinud või ostnud. Need retrovälimusega lutid võlusid meid esimesest silmapilgust. Klassikalise välimusega lutid on Taani beebidele abiks olnud juba 50 aastat ja nii me mõtlesime, et vast oleks ka Eestis nende vastu huvi. Ja me ei eksinud. Pea aasta tagasi alustasime Bibside müügiga ja edasi on läinud kõik lumepallina.

Mida võiks siis Bibs luttide kohta teada?

  • Saadaval väga suures värvivalikus. Värve täiendatakse regulaarselt vastavalt turutrendidele.
  • Lutiosa on valmistatud naturaalsest kummist. See on siidiselt pehme, painduv ja beebi jaoks on selle imemine väga loomulik. 
  • Beebide suur lemmik. Oleme saanud palju tagasisidet, et peale mitmete luttide proovimist oli Bibs lõpuks ainus, mida beebi tahtis.
  • Väga kerge ja ei jäta beebi näole rante.
  • BPA ja PVC vaba ning vastab EL ohutusnõudele.
  • Kahes suuruses:  0-6 kuud ja 6-18 kuud.

Meie e-poes maksab 2-pakk 9.9€ ja eelkomplekteeritud 4-pakk 18€.

Mis veel?

Tootja soovitus on lutti nii hügieeni kui ohutuse tagamiseks iga 4-6 nädala tagant vahetada. Samuti on see oluline paisumise seisukohast. Nimelt on naturaalsele kummile paisumine täiesti loomulik. Kui ühte lutti väga pikalt kasutada, võib beebi paisunud lutiga ära harjuda ja uut lutti enam ei soovi. Seega vaheta lutt välja kohe kui märkad, et see on paisunud.

Babyluv lutt roosa Blush

Lutid on pakendatud naturaalsetesse kinkekarpidesse. E-poest ostes toimetame tellimuse sinuni nii ruttu kui võimalik, tavaliselt 1-3 tööpäeva jooksul. Oleme väike pereettevõte ja loodame, et mõistad kui teinekord läheb tellimuse täitmisega paar tööpäeva aega.

Kui sul on meile küsimusi, siis võid meile alati hello@babyluv.ee kirjutada.

Jäta postituse alla kommentaar, kas sinu beebi on Bibs lutte kasutanud. Kõikide kommenteerijate vahel loosime välja 3×10€ Babyluvi kinkekaardi juba 13.11.

0 kommentaari

Jäta kommentaar


Kommentaar ilmub peale ülevaatamist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga